Fonterra Compactregelstation
Fonterra Compactregelstation

Fonterra-regelstation voor kleine oppervlaktes

Vloer- en wandtemperatuurregeling is niet meer weg te denken in nieuwbouwwoningen. Ook bij renovaties wordt ze gebruikt en zorgt ze altijd voor een ideale kamertemperatuur.
Renovaties zijn een ideale gelegenheid om klassieke radiatoren te vervangen door Viega Fonterra-oplossingen. De vervanging door economische vloer- en wandverwarmingssystemen opent bovendien nieuwe inrichtingsmogelijkheden.

De snelle omschakeling naar wand- of vloerverwarming


 Met het nieuwe regelstation voor kleine oppervlaktes wordt het nog eenvoudiger. Bestaande radiatoraansluitingen kunnen worden gebruikt voor de installatie van een Fonterra-oppervlaktetemperatuurregeling. Op de compacte, volledig vooraf gemonteerde inbouwbehuizing van 43 x 40 cm kunnen gemakkelijk tot vier warmtecircuits van de wand- of vloerverwarming worden aangesloten. Andere voordelen zijn de onopvallende plaatsing in het tegelwerk met behulp van een speciaal frame en de heel stille pomp.
Vraag ook informatie over de nieuwe nu nog flexibelere PB-buis voor vloer- en muurverwarming

Fonterra-regelstation voor kleine oppervlaktes voor een snelle omschakeling naar wand- of vloerverwarming
Fonterra-regelstation voor kleine oppervlaktes voor een snelle omschakeling naar wand- of vloerverwarming